Німеччина вперше надала притулок турецьким військовим

Вівторок, 9 травня 2017, 10:45

Кілька турецьких військових та їхні родини вперше отримали притулок у Німеччині.

Про це повідомляють декілька німецьких видань, зокрема, Süddeutsche Zeitung.

Задоволення прохання турецьких військових про притулок підтвердили у міністерстві закордонних справ Німеччини.

Мова йде про турецьких військових, які до свого звільнення з турецької армії були розквартировані на німецькій території у складі сил НАТО. Повідомляється, що такі особи зазвичай мають дипломатичні паспорти.

З часу невдалого перевороту в Туреччині влітку 2016 року 414 військовослужбовців та інших посадових осіб із дипломатичними паспортами, а також члени їхніх родин, звернулися до Німеччини з проханням про притулок.

Федеральне відомство з питань міграції та біженців очікувало результатів конституційного референдуму, перш ніж ухвалити рішення щодо надання притулку турецьким громадянам. Однак офіційно ця інформація поки що не підтверджена, зазначає видання. 

Раніше Анкара закликала Берлін не надавати притулку турецьким військовим, оскільки у Туреччині їх звинувачують у зв’язках з організаторами путчу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.