США вперше одночасно направили до Європи бомбардувальники B-1, B-2 і B-52

фото
Вівторок, 13 червня 2017, 14:56

США вперше одночасно направили до Європи стратегічні бомбардувальники B-1, B-2 і B-52. Літаки беруть участь у навчаннях НАТО.

Про це написала речник генсека НАТО Оана Лунгеску в Twitter.

"Стратегічні бомбардувальники B-1, B-2 і B-52 вперше разом в Європі. Чіткий знак прихильності США до НАТО", - написала Лунгеску.

За інформацією командування силами США в Європі, три бомбардувальники B-52Hs і три B-1Bs залучені до навчань Saber Strike і BALTOPS. В них також беруть участь 800 американських військових.

Бомбардувальники B-2s не беруть активної участі у поточних регіональних навчаннях, але вони приєдналися до заходів Командування глобальних ударів ВПС США в рамках інших операцій і забезпечення стратегії стримування.

"Це короткочасна розгортання демонструє гнучкі можливості глобального удару бомбардувальниками сил США, і забезпечує екіпажам бомбардувальників високий стан готовності. Навчання дадуть можливість для інтеграції з регіональними партнерами, і є частиною прихильності Сполучених Штатів на підтримку глобальної безпеки", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?