Швеція обурена інцидентом з літаком РФ над Балтикою, викликала посла

Середа, 21 червня 2017, 15:19

Поведінка російського літака, який наблизився до шведського в понеділок над Балтійським морем, є неприйнятною і небезпечною.

Про це заявив міністр оборони Швеції Петер Гультквіст, повідомляє Svenska Dagbladet.

"Істотно зросла кількість подібних серйозних інцидентів, які з точки зору безпеки є непрофесійними і ризиковими. Кожен має бути зацікавлений у тому, щоб вони не траплялися" - заявив міністр.

"Відстань між двома літаками була вкрай незначна" - повідомив представник ВПС Швеції Єспер Тенгрот, нагадуючи про інцидент з російським літаком Су-27, що наблизився до шведського розвідувального літака у понеділок.

"Уряд викликав російського посла, який у найближчому майбутньому прибуде до МЗС для розмови в тому числі про інцидент, який стався у понеділок" - заявив представник МЗС Швеції Гуннар Вранг.

В Міноборони Швеції зазначають, що ідентифікація шведських розвідувальних літаків російськими є досить звичним явищем, однак цього разу поведінка російського пілота була нетиповою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".