США та Китай розпочали переговори щодо КНДР

Середа, 21 червня 2017, 17:00

Топ-дипломати та начальники оборонних відомств США та Китаю розпочали переговори у Вашингтоні, щоб знайти способи тиску на Північну Корею через продовження розробки ядерної та ракетної програм.

Про це повідомляє Reuters.

У Державному департаменті США заявили, що переговори в середу будуть зосереджені на тому, щоб знайти способи тиску на Північну Корею, а також охоплять такі сфери, як боротьба з тероризмом та територіальне суперництво в Південнокитайському морі.

Очікується, що США будуть тиснути на Китай у справі подальшого посилення міжнародних санкцій у відношенні до Північної Кореї.

Переговори розпочалися на наступний день після того, як президент США Дональд Трамп заявив, що зусилля Китаю з метою переконати Північну Корею у стримуванні програм в галузі озброєнь зазнали невдачі.

Нагадаємо, на початку червня Міністерство фінансів США запровадило санкції стосовно дев'яти організацій і трьох фізичних осіб через співпрацю з КНДР, під обмеження потрапили і дві російські компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.