ЄС виділить 100 млн євро для Фонду енергоефективності після прийняття необхідних законів

Четвер, 22 червня 2017, 15:39

Європейський союз виділить Україні 100 мільйонів євро для Фонду енергоефективності, коли український парламент завершить формування законодавчого поля для роботи Фонду.

Про це повідомив віце-президент Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович на прес-конференції в Брюсселі у четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Як тільки вся законодавча база буде підготовлена, ми готові надати кошти Фонду енергоефективності, гроші чекають на нашому рахунку ... Ми не одні серед тих, хто готовий внести вклад в цей фонд, є також міжнародні фінансові організації, партнери", - сказав він.

Шефчович висловив надію, що закони, які залишилося прийняти, будуть проголосовані Верховною Радою вже в найближчі дні.

"Ми дуже близькі до завершення всіх необхідних законодавчих кроків, це дуже важливо ... Якщо Україна досягне рівня енергоефективності, який є у Польщі, то буде економити більше енергії, ніж на рік споживає Іспанія", - резюмував він.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 8 червня ухвалила закон "Про Фонд енергоефективності".

Віце-президент Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович привітав ухвалення Верховною радою закону про фонд енергоефективності і підписання закону про ринок електроенергії.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз готовий виділити Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.