Міністр фінансів: комітет ВР блокує важливі для асоціації з ЄС законопроекти

П'ятниця, 23 червня 2017, 12:24

Міністр фінансів Олександр Данилюк стверджує, що парламентський комітет з питань податкової та митної політики блокує розгляд урядових законопроектів, необхідних для виконання зобов'язань в рамках угоди про асоціацію України з ЄС.

Про це Данилюк написав на своїй сторінці у Facebook, таким чином відповівши на критику комітету на свою адресу. Напередодні члени комітету звернулись до прем’єра Гройсмана з вимогою звільнити міністра фінансів через непрофесіоналізм.  

"Є багато питань до комітету, який блокує розгляд законопроектів уряду. Модель - заговорити, або збити за домовленістю в залі, передати в комітет для того, щоб потім видати це за свої досягнення і продемонструвати свою важливість - але це примітивно, і всі все розуміють", - написав Данилюк.

Міністр підкреслив, що комітету необхідно зосередитися на роботі. "Лише вчора зустрічався з послом ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі. Обговорювали законопроекти, необхідні для виконання наших зобов'язань у рамках асоціації з ЄС, які зависли в комітеті податкової та митної політики. Всі вони спрямовані на скорочення можливостей для корупції, поліпшення бізнес-клімату, спрощення процедур - такі ось жахливі, антинародні, неякісні ініціативи", - додав Данилюк.

Нагадаємо, посол ЄС Хюг Мінгареллі раніше різко розкритикував роботу Верховної ради, звинувативши керівника комітету ВР у лобізмі та гальмуванні реформ.

Посол наголосив, що в українському парламенті багато людей, які захищають власні інтереси і блокують процес реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua