США ввели санкції проти китайського банку, однієї компанії та двох осіб через КНДР

П'ятниця, 30 червня 2017, 12:09

Сполучені Штати наклали санкції на двох китайських громадян та судноплавну компанію, а також звинуватили китайський банк у відмиванні грошей для КНДР.

Про це повідомляється на сайті Мінфіну США.

"Сьогодні адміністрація Трампа продовжує свої зусилля проти уряду Північної Кореї. Незважаючи на кілька резолюцій Ради Безпеки ООН, що встановлюють міжнародні санкції, уряд Північної Кореї продовжує свої програми з розробки ядерних та балістичних ракет", - йдеться в заяві Стівена Мнучіна, міністра фінансів США.

"Хоча сьогоднішні дії спрямовані на китайських фізичних та юридичних осіб, ми сподіваємось продовжувати тісно співпрацювати з урядом Китаю, щоб припинити незаконне фінансування за участю Північної Кореї", - йдеться у заяві.

У Мінфіні зазначили, що такими діями США жодним чином не вводять санкції проти Китаю.

Нагадаємо, на початку червня 2017 року Міністерство фінансів США запровадило санкції стосовно дев'яти організацій і трьох фізичних осіб через співпрацю з КНДР, під обмеження потрапили і дві російські компанії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.