Новий директор з комунікацій Білого дому обіцяє боротися з витоками інформації

Понеділок, 24 липня 2017, 09:32

Новопризначений директор з комунікацій Білого дому Ентоні Скарамуччі заявив, що одним з його першочергових завдань стане зупинка витоків інформації.

Про це повідомляє Fox News.

"Ми мусимо припинити витоки. Що відбувається зараз, то це високий рівень непрофесійності, і це не допомагає президенту. ... Я буду приймати рішучі дії, щоб зупинити витоки", - заявив він.

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп обурився через новий витік інформації, яку опублікувало видання The Washington Post про зустріч генпрокурора США Джеффа Сешнса, коли той був радником Трампа, із послом РФ у Вашингтоні Сергієм Кисляком.

Як відомо, прес-секретар Білого дому Шон Спайсер йде зі своєї посади на знак протесту проти призначення новим директором з комунікацій Ентоні Скарамуччі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.