Макрон опублікував відео початку переговорів "нормандської четвірки"

відео
Понеділок, 24 липня 2017, 18:22

Президент Франції Еммануель Макрон опублікував відео початку телефонних переговорів "нормандської четвірки", які відбулися у понеділок, 24 липня.

Відео розміщене у Twitter президента Франції.

На відео Макрон сидить у присутності своїх помічників та перекладача. Коли зв’язок з Ангелою Меркель, Петром Порошенком та Володимиром Путіном налагоджено, Макрон каже, що "чекав на цю розмову".

Також чути, як Ангела Меркель вітає участь президента Франції у розмові "нормандської четвірки". Це вперше з часу обрання президентом він приєднався до переговорів у "нормандському форматі". Інші лідери також приєднуються до привітань.

Макрон вже обговорював українське питання під час особистої зустрічі з Ангелою Меркель та Володимиром Путіним. Розмова відбулась на полях саміту G20. Але тоді відсутнім був Петро Порошенко.

"Прямий діалог для конкретних дій. Динамічне підтвердження спільної роботи Берліна, Парижа, Москви та Києва щодо української кризи", - так прокоментував розмову Макрон.

Як раніше повідомлялось, розмова тривала впродовж двох годин.

Нагадаємо, під час телефонної розмови "нормандської четвірки" канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон наголосили, що вважають неприпустимим будь-які заяви, які підривають територіальну цілісність України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.