Transparency International: Фарадж і ще двоє депутатів ЄП не задекларували доходи

Четвер, 27 липня 2017, 16:03

Transparency International подала скаргу до Європарламенту у зв’язку з можливим порушенням кодексу етики ЄП трьома євродепутатами.

Про це йдеться у повідомленні організації.

Так, троє євродепутатів – британський євроскептик Найджел Фарадж, італійський політик і бізнесмен Ренато Сору та французька політик-консерватор Мішель Алліот-Марі неналежним чином задекларували свої доходи від діяльності, не пов’язаної з безпосередньою роботою у Європарламенті. Якщо йдеться про доходи від такої діяльності, що перевищують 10 тисяч євро на місяць, то євродепутати зобов’язані надати інформацію про свою зовнішню діяльність і доходи.

У випадку згаданих депутатів така інформація надана не була, що суперечить правилам Європарламенту.

"Якщо ми не маємо жодного поняття, скільки євродепутати заробляють на стороні і у кого, як ми можемо знати, що вони голосують в інтересах виборців, а не у власних інтересах?" - заявили в Transparency International .

"Європарламент має з’ясувати ситуацію якомога швидше і покарати винних, якщо дійсно йдеться про порушення етичного кодексу", - додали в організації.

Згадані троє євродепутатів - у невеликій групі з семи членів ЄП, які на стороні заробляють більше 10 тисяч євро. Решта депутатів оформили належним чином свої доходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: