В Австрії засудили чоловіка, який назвав вигадкою вбивства євреїв у газових камерах

Понеділок, 31 липня 2017, 15:51
Версія для друку Коментарі

Суд у західному австрійському місті Фельдкірх засудив до 12-місячного терміну позбавлення волі чоловіка, який стверджував, що масові вбивства євреїв у газових камерах за влади Адольфа Гітлера - це вигадана євреями історія.

Про це повідомляє The Associated Press.

Крім того, 34-річному чоловіку присудили штраф у розмірі 1440 євро (1690 доларів США) за те, що він називав мусульман "паразитами". 

Обидві заяви були зроблені чоловіком на Facebook.

Стверджуючи, що масові вбивства у газових камерах були вигадкою, чоловік заявив, що євреї вигадали історію, щоб Гітлер виглядав погано, якби він переміг у війні.

34-річний чоловік визнав, що пости у Facebook належать йому. Прізвище підсудного не публікується відповідно до австрійських законів про конфіденційність.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter