Чотири арабські країни не виключають додаткових обмежень щодо Катару

П'ятниця, 7 липня 2017, 10:49

Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Бахрейн та Єгипет пообіцяли запровадити  "політичні, економічні та правові заходи" після відмови Катару прийняти перелік вимог, представлених чотирма країнами.

Про це повідомляє Al Jazeera.

У спільній заяві країни також звинуватили Катар у тому, що він "продовжує саботувати та підривати безпеку та стабільність в регіоні Перської затоки".

"Усі політичні, економічні та правові заходи будуть вживатися таким чином і в той час, коли це вважатиметься за необхідне для збереження прав, безпеки та стабільності чотирьох країн", - сказано в повідомленні.

Як відомо, чотири країни вже розірвали повітряні, морські та наземні зв'язки з Катаром, закривши важливі маршрути для імпорту, включаючи продукти харчування.

Вони також наказали громадянам Катару покинути свої території та вжили різних заходів проти катарських фірм та фінансових установ.

Як відомо, Саудівська Аравія, Єгипет, Об'єднані Арабські Емірати та Бахрейн, які розірвали дипломатичні та економічні зв’язки з Катаром та звинуватили його у підтримці тероризму, висунули список вимог Катару, що складається з 13 пунктів.

Від Катару вимагають розірвати дипломатичні зв’язки з Іраном, закрити військову базу Туреччини на своїй території та закрити телеканал "Аль-Джазіра".

Катар неодноразово відкидав звинувачення та заявляв, що не буде виконувати вимог, адже вони порушують його суверенітет. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: