Німеччина висунула громадянину Швейцарії звинувачення у шпигунстві

Середа, 16 серпня 2017, 17:48

Німецька прокуратура висунула громадянину Швейцарії звинувачення у шпигунстві.

Про це повідомляє Reuters.

Прокуратура звинувачує швейцарця у тому, що він за дорученням швейцарської розвідки шпигував за податковими органами федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія, зокрема, за цілим рядом співробітників податкових органів, щоб дізнатися обставини купівлі німецькими податківцями компакт-дисків з даними про німців, які ухиляються від сплати податків.

За даними прокуратури, не пізніше липня 2011 року чоловік отримав від Федеральної служби розвідки Швейцарії (NDB) вказівку збирати інформацію про порядок роботи німецьких податківців у зв'язку з придбанням таких дисків.

Чоловік був заарештований у Франкфурті-на-Майні в кінці квітня поточного року і з тих пір знаходиться в слідчому ізоляторі.

За повідомленням німецьких ЗМІ, в рамках даної справи Федеральна прокуратура Німеччини веде розслідування стосовно ще трьох співробітників NDB.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."