У Польщі хочуть створити Музей східних земель колишньої Речі Посполитої

Вівторок, 8 серпня 2017, 12:15

У Любліні планується створення Музею східних земель колишньої Речі Посполитої.

Про це повідомляє TVP.Info з посиланням на публікацію видання Nasz Dziennik.

Видання підкреслює, що раніше на підтримку створення такого музею висловлювалося Міністерство культури. Уряд також може бути певен у тому, що його будівництво підтримає парламентська більшість. Так, проект підтримує фракція керівної партії "Право і справедливість", схвальну оцінку йому надавали і окремі представники інших політичних сил.

За створення Музею східних земель виступає і лідер партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський. При цьому він запевнив, що розмовлятиме з міністрами, аби забезпечити фінансування не тільки музею у Любліні, а й його філії.

Музею напевно не забракне експонатів, що стосуються Львова, зазначає Nasz Dziennik

Поки невідомо, коли буде створено музей і в якому саме районі Любліна.

Водночас Мінкульт Польщі вже вжив певні кроки заради створення музею, зокрема, провів консультації з владою воєводства з приводу засад роботи майбутнього музею.

Водночас, зазначає видання, міська влада Любліна поки не виявляє інтересу до музею, що є однією з причин зволікання у його створенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

Піррова перемога Трюдо: чому виграні вибори не вирішать проблем прем'єра Канади

Перемога Ліберальної партії на дострокових виборах у Канаді стала особистою поразкою її лідера та прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?