Курт Волкер: Росія почала розуміти, що не досягає мети в Україні

Субота, 16 вересня 2017, 17:07

Розвиток подій, пов’язаних з агресією Росії проти України, наразі грає проти інтересів РФ.

Із таким запевненням виступив спецпредставник США з питання українсько-російського конфлікту Курт Волкер на конференції Yalta European Strategy, повідомляє корреспондент "Європейської правди".

"Росія опинилася в ситуації, коли вона розуміє, що не досягає своєї мети.

Вона хотіла отримати розділену та проросійську Україну, а отримала – більш єдину та орієнтовану на Захід – тобто протилежне тому, на що розраховувала", - заявив Волкер.

"Час грає не на руку Росії", - наголосив він.

Курс Волкер додав, що вважає війною події, які відбуваються  на Донбасі. "Це не заморожений конфлікт, а гаряча війна, і ситуація не планує покращуватися", - заявив дипломат.

Спецпредставник США додав, що розвиток події на Донбасі відбувається "не на користь Росії, не на користь України і не на користь мешканців Донбасу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".