Уряд США прослуховував Пола Манафорта через можливі зв'язки з РФ - CNN

Вівторок, 19 вересня 2017, 19:46

Американські слідчі прослуховували Пола Манафорта, колишнього голову кампанії Дональда Трампа за таємними ордерами до і після виборів, через побоювання щодо його зв'язків з Кремлем.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерело, знайоме з інформацією.

За даними трьох джерел, знайомих з розслідуванням, деякі з зібраних розвідданих включають повідомлення, які викликали побоювання серед слідчих - що Манафорт спонукав росіян допомогти у кампанії. Однак двоє із цих джерел застерігають, що докази не є переконливими.

Повідомляється, що таємне розпорядження, ухвалене судом, що регулюється Законом про спостереження за іноземними розвідками (FISA), з'явилося після того, як Манафорт став предметом розслідування ФБР, яке розпочалося у 2014 році.

Джерела CNN повідомляють, що рішення зосереджувалося на роботі, яку вела група вашингтонських консалтингових фірм для колишньої керівної партії України.

За даними одного із джерел, спостереження було припинено на певному етапі минулого року через відсутність доказів.

Повідомляється, що ФБР відновило спостереження після отримання нового ордеру FISA, який, як мінімум, подовжений до початку цього року.

Джерела говорять, що другий ордер був частиною зусиль ФБР з розслідування зв'язків між представниками кампанії Трампа та російськими агентами.

Наразі незрозуміло, коли почав діяти новий ордер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua