Іракські сили розпочали операцію зі звільнення від ІДІЛ міста Хавія

Четвер, 21 вересня 2017, 10:58

Іракські сили розпочали на світанку 21 вересня операцію зі звільнення міста Хавія - одне з останніх опорних місць бойовиків ІДІЛ в Іраку.

Про це повідомляє The Associated Press з посиланням на заяву прем'єр-міністра Іраку.

Прем'єр-міністр Іраку Хаїдер аль-Абаді заявив, що операція почалася через два дні після того, як іракські сили почали наступ проти ІДІЛ в іракській провінції Анбар.

Місто Хавія, що знаходиться на відстані 240 кілометрів на північ від Багдада, є одним з останніх територій, що контролюються екстремістським угрупованням в країні.

Повідомляється, що раніше цього місяця іракські літаки та літаки коаліції під керівництвом США посилили авіаційні удари на бази та озброєння ІДІЛ в Хавії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?