Кількість мігрантів в ЄС "у підвішеному стані" перевищила населення Кіпру

Четвер, 21 вересня 2017, 13:38

Кількість прохачів притулку в країнах Євросоюзу, які чекають на рішення щодо своїх запитів, вже перевищила сукупне населення Кіпру і Мальти.

Про це повідомляє EUobserver, посилаючись на дані американського дослідження Pew Gloabal.

Понад 1,1 мільйона з 2,2 мільйона осіб, які шукали притулку в ЄС і асоційованих країнах Норвегії та Швейцарії в 2015 і 2016 роках, як і раніше не знають, чи зможуть вони отримати його.

Щонайменше 250 000 з 550 000 людей, які звернулись про надання притулку цього року, також не мають рішення щодо свого статусу.

Ті, хто очікує на рішення, як правило, живуть у відремонтованих школах, готелях або аеропортах. Вони мають їжу та медичну допомогу, але переважна більшість не має доходу чи права працювати.

Також повідомляється, що близько 100 000 людей, заявки яких були відхилені, втекли до Європи та живуть нелегально.

Більшість мігрантів, які все ще чекають на рішення про надання притулку, прибули з Афганістану (240 000), Іраку (130 000), Сирії (130 000), Албанії (75 000), Косово (50 000), Ірану (45 000), Пакистану (45 000) та Нігерії (40 000).

Вони прибули до ЄС через Грецію та Італію, але в більшості своїй зверталися за притулком до Німеччини, Угорщини та Швеції.

Найбільші шанси отримати швидке та позитивне рішення мають сирійці. Люди з Албанії, Афганістану, Косова, Сербії, Ірану, Іраку, Росії та Пакистану, найімовірніше, будуть тривалий час очікувати на рішення.

Відзначається, що Німеччина досить швидко розглядає заявки (в середньому 7 місяців), незважаючи на те, що їй доводиться мати справу з найбільшою кількістю заявників.

Людям у Норвегії та Швеції, як правило, доводилося чекати близько року. В Іспанії деяким мігрантам довелося чекати 18 місяців.

Найгірша ситуація в Угорщині та Греції, де 94% і 90% заявників відповідно 2015 та 2016 років, все чекали на рішення станом на кінець минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.