Климпуш-Цинцадзе: після виконання асоціації не буде аргументів проти членства в ЄС

Вівторок, 26 вересня 2017, 11:22

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що виконання Угоди про асоціацію допоможе переконати ЄС у питанні приєднання України.

Про це вона заявила на зустрічі з журналістами в Києві.

Климпуш-Цинцадзе заявила, що вважає некоректним будь-яке прогнозування можливих термінів вступу до ЄС, однак нагадала, що Угодою про асоціацію передбачене її повне виконання Україною протягом 10 років.

"Максимально швидке виконання угоди дозволить впровадити в Україні європейські практики", - заявила віце-прем’єр.

"Після виконання Угоди не буде аргументів ні в Україні, ні в ЄС, чому Україна не могла би бути членом ЄС", - переконана вона.

Водночас, Іванна Климпуш-Цинцадзе визнала, що виконання угоди не буде простим, та спрогнозувала посилення тиску з  боку тих бізнес- та політичних груп, яким вигідно збереження діючих правил гри.

"Зараз ми будемо мати дедалі більше спротиву  в тих галузях, де виконання директив ЄС наступатиме на інтереси (впливових) груп в Україні", - зауважила вона.

Як відомо, Україна вже зараз має помітне відставання  у виконанні Угоди про асоціацію, яке перетворюється на системну проблему. Детальніше – в статті "Асоціація на роздоріжжі: чому боротьба за угоду з ЄС не припиниться 1 вересня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: