Майже третина європейців не знають про безкоштовний роумінг в ЄС

Вівторок, 26 вересня 2017, 13:12

71% європейців знають, що телекомунікаційним операторам більше не дозволяється стягувати плату за дзвінки та перебування в Інтернеті за кордоном в межах  країн ЄС.

Про це свідчать результати опитування, проведеного на замовлення Єврокомісії, повідомляє EUobserver.

Після кількох років переговорів ЄС скасував роумінгові платежі з 15 червня цього року.

В Єврокомісії повідомили, що з тих пір частка європейських мандрівників, які користуються мобільними даними в інших країнах ЄС, зросла вдвічі з 15% до 31%.

Роумінг без додаткової плати поширюється на людей, які живуть в Європі і подорожують в інші країни ЄС для роботи або відпочинку. Він також невдовзі буде введений в Ісландії, Ліхтенштейні і Норвегії.

Раніше повідомлялося, що Україна готує конкретні ідеї щодо скасування плати за роумінг у мобільному зв'язку в країнах ЄС і представить їх до саміту Східного партнерства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.