ЄС запускає онлайн-карту санкцій

П'ятниця, 29 вересня 2017, 11:50
Версія для друку Коментарі

Європейський Союз запускає інтерактивну онлайн-карту, що містить повний перелік введених міжнародних санкцій.

Як повідомляє Deutsche Welle, онлайн-карта запрацює з 29 вересня.

Карта дозволяє побачити санкцій, які діють проти обраної користувачем країни чи галузі економіки. Також буде змога здійснювати пошук за назвами підприємств чи іменами фізичних осіб.

Видання зазначає – наразі санкції ЄС діють проти авторитарних режимів у десятках країн світу, а також проти багатьох терористичних організацій.

На даний момент список санкцій ЄС поміщається на 136-ти сторінках та містить посилання на сотні конкретних документів. Цей список оновлюється двічі на рік, і щороку до нього вноситься близько 80 поправок.

Це ускладнює роботу бізнесу, оскільки співпраця із особами чи компаніями, що попали під санкції, означатиме чималий штраф.

Автором ідеї створення такої онлайн-карти є Естонія, яка наразі головує у ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter