ЄС запускає онлайн-карту санкцій

П'ятниця, 29 вересня 2017, 11:50

Європейський Союз запускає інтерактивну онлайн-карту, що містить повний перелік введених міжнародних санкцій.

Як повідомляє Deutsche Welle, онлайн-карта запрацює з 29 вересня.

Карта дозволяє побачити санкцій, які діють проти обраної користувачем країни чи галузі економіки. Також буде змога здійснювати пошук за назвами підприємств чи іменами фізичних осіб.

Видання зазначає – наразі санкції ЄС діють проти авторитарних режимів у десятках країн світу, а також проти багатьох терористичних організацій.

На даний момент список санкцій ЄС поміщається на 136-ти сторінках та містить посилання на сотні конкретних документів. Цей список оновлюється двічі на рік, і щороку до нього вноситься близько 80 поправок.

Це ускладнює роботу бізнесу, оскільки співпраця із особами чи компаніями, що попали під санкції, означатиме чималий штраф.

Автором ідеї створення такої онлайн-карти є Естонія, яка наразі головує у ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."