Дуда вірить, що кризу біженців зупинили польські ініціативи

Вівторок, 5 вересня 2017, 15:02

Завдяки тому, що ЄС прислухався до ініціатив Польщі, криза біженців у Європі почала демонструвати зниження.

Про це президент Польщі Анджей Дуда заявив під час 27-го економічного форуму у Криниці-Здруй, повідомляє кореспондент "Європейської правди" з Польщі.

"Проблема полягала в тому, що Європа була неготова до таких криз, як міграційна. Кризи невідворотні, але питання в тому, чи готові ми до них. Зрештою, ЄС знадобився час, щоб знайти механізми реакції на цей виклик. З великою гордістю хочу сказати, що зараз ця криза пішла на спад, в першу чергу тому, що ЄС прислухався до наших ініціатив", - заявив Анджей Дуда.

"Ініціативи, які з самого початку пропонувала Польща – це комплексне рішення, що передбачає кращий рівень захисту кордону, контролю за діяльністю біженців всередині країни, відкриття таборів для біженців за межами ЄС, а також участь у вирішенні конфліктів, що генерують приплив біженців", - пояснив президент Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?