Триває конкурс журналістських робіт щодо висвітлення співпраці України та ЄС

Середа, 6 вересня 2017, 11:20

Громадська організація "Донецький молодіжний дебатний центр" продовжує приймати матеріали на конкурс на краще висвітлення співпраці України та ЄС для журналістів Донецької та Луганської областей.

Подання заявок триває до 15 вересня цього року.

За результатами буде визначено три переможці – по одному призовому місцю у трьох номінаціях: "кращий текстовий матеріал в онлайн чи друкованому медіа", "кращий відеоматеріал", "кращий аудіоматеріал". Кожен переможець отримає - портативну батарею (Power Bank) в якості призу, буде відзначений почесним дипломом та запрошений на церемонію нагородження до Києва.

Проведення конкурсу передбачено проектом "Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях", який є продовженням просвітницької роботи Донецького молодіжного дебатного центру.

Метою проведення конкурсу є спонукання регіональних журналістів до більш детального вивчення процесів євроінтеграції України, професійного висвітлення та роз’яснення переваг співпраці України з ЄС, інформування громадськості про результати українських реформ тощо.

У конкурсі можуть взяти участь журналісти регіональних ЗМІ усіх форм та типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), фрілансери, які співпрацюють з цими медіа, а також власкори національних медіа.

До розгляду приймаються аналітичні матеріали, цикли передач, тематичні теле-, радіо-сюжети, які вийшли в ефір або були опубліковані друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 1 січня по 15 вересня 2017 року. Звертаємо увагу, що розглядатимуться також матеріали, які вийшли у національних медіа, але підготовлені журналістами з Донецької та Луганської областей і висвітлюють регіональний аспект.

Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів. Участь у конкурсі безкоштовна.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку за посиланням до 15 вересня 2017 року (включно).

Роботи оцінять члени фахового журі, серед яких будуть представники медійних та громадських організацій. Про результати конкурсу учасники дізнаються не пізніше 6 жовтня 2017 року. Нагородження переможців відбудеться у Києві в період з 15 по 25 жовтня 2017 р. під час медіаланчу за участю журналістів, медіаекспертів, представників міжнародних та українських громадських організацій.

Конкурс є частиною проекту "Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях", що реалізовується Донецьким молодіжним дебатним центром в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейської правди" "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу.

Контактна особа: 066 224 36 55, 096 6 634 634 Тетяна Строй.

Джерело: detector.media

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua