РФ звинуватила США у крадіжці своїх прапорів з консульства у Сан-Франциско

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:13
Версія для друку Коментарі

Росія висловила протест США, звинувативши Вашингтон у крадіжці своїх прапорів з консульства у Сан-Франциско.

Про це повідомляє Reuters.

"Остання ганебна подія. У Сан-Франциско (російські – Ред.) прапори були викрадені з будівлі консульства", - заявило російське посольство в США на своєму офіційному російськомовному Twitter-акаунті.

"Ми вимагаємо, щоб американська влада повернула нашу державну символіку", - сказано у повідомленні разом із зображеннями "голих" флагштоків на будівлі консульства.

Державний департамент США заперечив версію росіян про крадіжку прапорів.

"Прапори в колишніх російських консульських об'єктах у Сан-Франциско були шанобливо спущені і надійно зберігаються в кожній з будівель", - заявив в електронному листі чиновник Державного департаменту.

У офіційній заяві на своєму сайті посольство Росії у США висловило протест Вашингтону. Тепер заявляючи, що прапори були не вкрадені, а "зірвані".

"Розглядаємо це як вкрай недружній крок. Вимагаємо негайно повернути російські державні символи на місце і не допускати таких подій надалі", - ідеться в заяві.

Нагадаємо, російські дипломати залишили будівлю консульства минулого місяця після того, як Вашингтон зажадав від Москви покинути три об’єкти дипломатичної власності РФ.

США пояснили, цей крок зроблено у відповідь на вимогу Кремля скоротити американський дипломатичний персонал у Росії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter