Держдеп США пояснив затримку із впровадженням нових санкцій проти РФ

Середа, 25 жовтня 2017, 11:47
Версія для друку Коментарі

Державний департамент США досі працює над визначенням списку осіб та організацій з Росії, пов'язаних з російською обороною і розвідкою, які можуть потрапити під нові санкції.

Про це заявила речниця Білого дому Хізер Науерт на брифінгу у Вашингтоні.

2 серпня президент США Дональд Трамп підписав закон про введення нових санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї. Список фізичних та юридичних осіб, які потрапляють під санкції, мав бути оприлюднений до 1 жовтня, однак цього досі не сталося.

"Ми, безумовно, чули, що деякі члени Конгресу стурбовані через терміни…Наскільки я розумію..., це досить складно і може зайняти деякий час. Ми працюємо над завершенням для того, щоб надати відповідні вказівки відповідним людям якомога швидше", - зазначила Науерт.

За її словами, Держдеп також готує інструкції для компаній, щоб вони не порушували санкційний режим.

"Є важливі союзники та партнери у НАТО, в інших частинах світу, яким необхідні конкретні вказівки, щоб вони не порушували санкції . Тож, як тільки ми все це підготуємо, ми, безумовно, повідомимо", - додала Науерт.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter