ЄБРР закриває більшість представництв у Росії

Середа, 4 жовтня 2017, 11:46

Європейський банк реконструкції та розвитку закриє п'ять із семи офісів в Росії наступного року, оскільки банк продовжує заморожувати кредитування з моменту російської агресії в Україні у 2014 році.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми закриємо 5 невеликих регіональних офісів у Єкатеринбурзі, Красноярську, Ростові-на-Дону, Владивостоці та Самарі наприкінці першого кварталу 2018 року", - заявив керуючий директор ЄБРР з комунікацій Джонатан Чарльз.

Таким чином, ЄБРР залишить офіси тільки в Москві і Санкт-Петербурзі.

До подій в Україні 2014 року ЄБРР мав близько 160 співробітників в Росії. Банк мав близько 10 мільярдів євро у різних проектах - від автомобілебудівних компаній Volkswagen до довгого списку вкладень в компаніях та банках.

ЄБРР все ще має портфель російських інвестицій на суму 3 мільярди євро, але він продовжує неухильно зменшуватися, оскільки фірми повертають свої кредити ЄБРР, і сам банк продовжує процес продажу своїх пакетів акцій.

Нагадаємо, у травні ЄБРР відкрив четвертий представницький офіс в Одесі, таким чином, завершивши формування цих офісів в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.