Баку хоче підтримки територіальної цілісності у декларації "Східного партнерства"

Четвер, 5 жовтня 2017, 11:17

Офіційний Баку очікує від Європейської комісії чіткої позиції щодо територіальної цілісності Азербайджану в підсумковій декларації саміту "Східного партнерства", який пройде у листопаді цього року.

Про це заявив президент країни Ільхам Алієв, повідомляє "Інтерфакс-Азербайджан".

"Наші очікування, зокрема, щодо саміту "Східного партнерства" полягають в тому, щоб Європейська комісія продемонструвала єдиний підхід стосовно всіх конфліктів на пострадянському просторі.

В іншому випадку, ми цілком справедливо будемо сприймати це, як підхід з позицій подвійних стандартів", - сказав Алієв на зустрічі в Баку делегацій Ради ЄС на чолі з головою Комітету з політики й безпеки Вальтером Стівенсом.

"Тому дуже важливо, щоб в тексті підсумкової декларації, пов'язаної з Нагірним Карабахом, питання щодо територіальної цілісності Азербайджану було чітко викладено", - заявив він.

Як відомо, саміт "Східного партнерства" відбудеться 24 листопада 2017 року у Брюсселі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.