Ердоган: Якщо Захід хоче звільнення своїх людей, то нехай спочатку видадуть нам наших

Понеділок, 9 жовтня 2017, 09:21

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган звернувся до західних країн з приводу очікувань щодо екстрадиції їхніх громадян, взятих під варту в Туреччині, заявивши, що Захід повинен спочатку віддати Туреччині людей, видачі яких вона вимагає.

Про це повідомляє Turkish Minute.

"Є рішення про них (членів руху Гюлена. - Ред.), прийняті нашими судами. І вони (на Заході. - Ред.) намагаються звільнити деяких людей у нас. Вибачайте за це. Якщо ви (західні країни. - Ред.) хочете звільнити у нас деяких людей, то вам спочатку потрібно віддати нам тих, видачі яких ми хочемо від вас", - заявив Ердоган під час виступу перед членами керівної Партії справедливості та розвитку (АКП) у провінції Афьонкарахісар.

Зазначимо, що минулого місяця президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запропонував звільнити затриманого пастора США в обмін на екстрадицію мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого Анкара звинувачує в невдалому військовому перевороті минулого року.

Нагадаємо, США і Туреччина на взаємній основі призупинили видачу неімміграційних віз. Такий крок США може бути пов’язаний з арештом на минулому тижні співробітника американського генконсульства у Стамбулі. Його начебто підозрюють у зв’язках з проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого Туреччина звинувачує в організації спроби перевороту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: