Канада просуває серед інших країн ініціативу щодо введення миротворців на Донбас

П'ятниця, 10 листопада 2017, 09:39

Канада здійснює істотні дипломатичні зусилля задля отримання міжнародної підтримки ініціативи щодо введення миротворців ООН на Донбас.

Про це йдеться у заяві глави МЗС Канади Христі Фріланд.

"Канада веде діалог із низкою країн щодо життєздатності та користі миротворчої та правоохоронної місії в Україні", - йдеться у заяві.

Фріланд нагадала, що вона особисто порушувала питання миротворчої місії на зустрічах із лідерами України, Державним секретарем США, генсеком ООН, а також з кількома європейськими урядами.

"Наш уряд перебуває в центрі міжнародних зусиль, спрямованих на підтримку України, і важко працює, щоб гарантувати, що миротворчі зусилля гарантують суверенітет України та її територіальну цілісність" - зазначила міністр.

"Народ України може розраховувати на подальшу непохитну дружбу та підтримку з боку Канади", - додала Фріланд.

Як повідомлялося, США готуються в найближчі дні запропонувати Росії план з розміщення 20 тисяч миротворців ООН на всій території конфлікту в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.