Агентство з розшуку активів отримало від ЄС ІТ-обладнання вартістю 2 млн грн

Середа, 15 листопада 2017, 13:33

Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) передала Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) ІТ-обладнання на загальну суму 2 мільйони гривень.

Про це повідомляється на сторінці Антикорупційної ініціативи ЄС у Facebook.

Агентство отримало персональні комп’ютери, принтери, сервери, блоки безперебійного живлення, антивірусне програмне забезпечення.

Це вже третя передача ІТ-обладнання для АРМА за останні 5 місяців. Загалом EUACI передала АРМА ІТ-обладнання на загальну суму майже 3 мільйони гривень.

Агентство з розшуку та менеджменту активів є центральним органом виконавчої влади, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також  управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

Національне агентство створено за аналогом установ з повернення та управління активами, які успішно функціонують у державах-членах ЄС відповідно до рішення Ради Європейського Союзу № 2007/845/JHA від 06 грудня 2007 року та інших актів права ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.