Єврокомісар: плату за роумінг між ЄС і Україною ще не скасують, але ми над цим працюємо

П'ятниця, 17 листопада 2017, 12:49

У ЄС працюють над можливим скасуванням плати за роумінг між Україною та ЄС, однак наразі передчасно говорити про часові рамки, коли це рішення може втілитись у життя.

Про це у інтерв’ю "Радіо Свобода" розповів єврокомісар з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган.

"Я був ініціатором цієї ідеї пару років тому і я не передбачав, який ентузіазм це викличе, але це добре! Бо коли я відвідую ці країни і дивлюсь потім на рахунки свого мобільного телефону – ясно, наскільки дорогими є дзвінки з цих країн до Європи і навпаки. Це, до речі, стосується і країн Західних Балкан. Це те, над чим ми працюємо", - розповів єврокомісар.

За його словами, головна складність полягає у переговорах із провайдерами мобільного зв’язку, які мають прийняти рішення щодо тарифів.

"Але, звичайно, якщо нам вдалося знайти рішення всередині Європи, то я переконаний, що зможемо знайти рішення – чи принаймні виробити покроковий підхід для майбутнього зниження тарифів на роумінг", - висловив надію Йоганнес Ган.

Нагадаємо, Європарламент підтримав новий формат Східного партнерства, який пропонує нові вигоди для країн-партнерів, що досягли значного прогресу у реформах, зокрема, скасування плати за роумінг. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.