Польща погодилась працювати над скороченням "чорного списку" українців - АП

Понеділок, 20 листопада 2017, 07:56

Україна і Польща домовилася про спільну роботу над скороченням списку українців, яким заборонений в'їзд на польську територію.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Єлісєєв повідомив, що така домовленість була досягнута за підсумками зустрічі з державним секретарем - керівником канцелярії президента Польщі Кшиштофом Щерським.

"Ми домовилися працювати спільно, щоб його оптимізувати. Йдеться про значне скорочення, тому що не повинні, на наш погляд, страждати від цього, наприклад, історики, представники громадянського суспільства", - сказав Єлісєєв.

Нагадаємо, МЗС Польщі офіційно підтвердив початок дії "чорного списку" українців, створеного через протиріччя щодо історичних питань.

18 листопада польські прикордонники не пропустили до Польщі Святослава Шеремету. Йому повідомили, що в'їзд у Польщу і Шенгенську зону заборонено на рік. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.