Фінляндія може включити збір грибів до національної культурної спадщини

Середа, 22 листопада 2017, 14:52

У Фінляндії державне Музейне відомство підготувало список, що складається з 52 об'єктів національної культурної спадщини, серед яких фінське танго та збір грибів.

Про це повідомляє Yle.fi.

За даними видання, найближчим часом міністр культури Фінляндії вибере з них найбільш відповідні об'єкти для остаточного затвердження.

Пізніше ці об'єкти можуть бути представлені Юнеско для внесення в список шедеврів нематеріальної спадщини людства.

Повідомляється, що Державне музейне відомство внесло до списку національної культурної спадщини наступні об'єкти: відвідування могил на Різдво, сауну, фінське танго, збір грибів, право кожної людини на вільне пересування на природі та інші. Повний список національного культурного надбання Фінляндії доступний за посиланням.

Заявку в Юнеско можна подавати раз на рік і кожна країна може представляти тільки по одному національному шедевру щорічно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.