Фінляндія може включити збір грибів до національної культурної спадщини

Середа, 22 листопада 2017, 14:52

У Фінляндії державне Музейне відомство підготувало список, що складається з 52 об'єктів національної культурної спадщини, серед яких фінське танго та збір грибів.

Про це повідомляє Yle.fi.

За даними видання, найближчим часом міністр культури Фінляндії вибере з них найбільш відповідні об'єкти для остаточного затвердження.

Пізніше ці об'єкти можуть бути представлені Юнеско для внесення в список шедеврів нематеріальної спадщини людства.

Повідомляється, що Державне музейне відомство внесло до списку національної культурної спадщини наступні об'єкти: відвідування могил на Різдво, сауну, фінське танго, збір грибів, право кожної людини на вільне пересування на природі та інші. Повний список національного культурного надбання Фінляндії доступний за посиланням.

Заявку в Юнеско можна подавати раз на рік і кожна країна може представляти тільки по одному національному шедевру щорічно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.