Україна заборонила в’їзд 1300 іноземцям за порушення порядку в'їзду до Криму

Четвер, 23 листопада 2017, 10:50

В'їзд в Україну заборонено понад 1,3 тис. іноземних громадян через незаконне відвідування окупованої території Криму.

Про це повідомляє повідомляє Державна прикордонна служба України на своїй сторінці у Facebook.

"Від початку року вже складено понад 2 тисячі адмінпротоколів... за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Крім того, ухвалено більше ніж 1 тис. 300 рішень про заборону в'їзду в Україну іноземних громадян за такі порушення, зокрема майже сотні артистів і діячів культури. Також наразі за результатами моніторингу виділено понад 800 осіб, які, можливо, перебували на тимчасово окупованій території АР Крим", - йдеться у повідомленні.

У ДПСУ нагадують, що, відповідно до законодавства, в разі порушення іноземцями правил перетину адмінкордону з АР Крим в'їзд в Україну їм не дозволяється, і ухвалюється рішення про заборону в'їзду в Україну.

Крім того, Держприкордонслужба звертає увагу, що порушення порядку в'їзду до тимчасово окупованої АР Крим через закриті урядом України пункти пропуску передбачає кримінальну або адміністративну відповідальність залежно від обставин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."