Ар'єв: Більшість в ПАРЄ проти безумовного повернення делегації росіян

Четвер, 23 листопада 2017, 19:50

Глава делегації українського парламенту в ПАРЄ Володимир Ар'єв повідомив, що більшість в Асамблеї проти безумовного повернення делегації росіян.

Про це Володимир Ар'єв написав на своїй сторінці у Facebook.

"Більшість колег у приватних розмовах не готові приймати делегацію Росії без серйозних кроків збоку РФ. Відповідну декларацію вже підписали представники 16 країн, в тому числі багато голів національних делегацій. Текст документа буде оприлюднений у грудні. Тому завтрашнє обговорення, якщо воно відбудеться, може повернутися не в той бік, який очікують прихильники безумовного повернення делегації РФ", - написав він.

Окрім того, за його словами, Бюро ПАРЄ сьогодні з різницею в один голос "відмовилось виносити на обговорювання ПостКома ПАРЄ втручання хакерів в демократичні процеси".

"Скинули тему, яка зараз серед топових у світі. Тобто повернення росіян, які шантажують Асамблею, виявилось важливішим, ніж проблема світового масштабу - вплив на вибори в США, Франції і Німеччині, підтримка сепаратизму в Каталонії, стимулювання Brexit, злами в Латвії, Данії тощо", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що постійний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) отримав запит про проведення не запланованих заздалегідь дебатів щодо зняття санкцій з РФ і відновлення їх участі у роботі асамблеї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".