Постпред України в Раді Європи застеріг перед наслідками тих, хто тягне РФ у ПАРЄ

Середа, 22 листопада 2017, 15:19

Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба застеріг перед наслідками тих, хто просуває повернення Росії в Парламентську асамблею Ради Європи.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Ті, хто зараз тягнуть Росію в ПАРЄ без виконання вимог резолюцій Асамблеї, не повинні потім на нас ображатися. Ми чесно і відкрито застерігаємо партнерів від цієї помилки, що матиме наслідки", - написав він.

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця раніше заявив, що повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) призведе до підривання авторитету Ради Європи та позбавить Україну важливого партнера й експерта в її особі.

Раніше повідомлялося, що постійний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) отримав запит про проведення не запланованих заздалегідь дебатів щодо зняття санкцій з РФ і відновлення їх участі у роботі асамблеї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"