Польща хоче, щоб переваги СхП відчули не лише Україна, Грузія і Молдова

П'ятниця, 24 листопада 2017, 10:55

Три держави Східного партнерства отримали конкретні результати співпраці, зараз завдання полягає в тому, щоб решта держав теж відчули переваги.

Про це заявила прем’єр Польщі Беата Шидло перед самітом Східного партнерства у Брюсселі.

"Сьогодні важливий саміт, оскільки ініціатива Східного партнерства належала Польщі і Швеції, ми є батьками цього. Ми тривалий час добиваємося того, щоб це партнерство перейшло з фази декларацій у фазу конкретних дій" - сказала вона.

За її словами, вже сьогодні можна говорити про кокретні результати, зокрема ті, що стосуються інфраструктури, торгівельної співпраці, візової лібералізації.

"Частина країн Східного партнерства, три держави, вже отримали конкретні результати співпраці, зараз ми хочемо, щоб це поширилося на решту держав. І сьогоднішня декларація після її підписання стане черговим кроком у тому напрямку", - зазначила Шидло.

Як відомо, у Брюсселі в п’ятницю проходить саміт Східного партнерства за участі керівників інституцій Євросоюзу та шести країн-учасниць програми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?