У КНДР копають траншею на місці втечі військового до Південної Кореї

фото
Понеділок, 27 листопада 2017, 12:00

Північна Корея зміцнює свій кордон з Південною Кореєю, копаючи траншею на тому місці, через яке втік їхній військовий 13 листопада.

Про це повідомляє The Guardian.

На фотографії, опублікованій у Twitter послом США в Південній Кореї Марком Кнаппером можна побачити, як невелика група цивільних працівників, за якими спостерігають північнокорейські солдати, копають глибоку траншею в тому місці, де їхній солдат під час втечі 13 листопада залишив своє авто та пробіг через лінію демаркації, що розділяє обидві країни.

"Був сьогодні на спільній зоні безпеки, КНДР посадила два дерева та копає траншею в місці, де їхній солдат перейшов через лінію демаркції", - написав посол.

Зазначається, що Північна Корея публічно не коментувала дезертирство, однак повідомляють, що було вжито заходів щодо прикордонників, які дозволили солдату проскочити через лінію демаркації в прикордонному селі Пханмунджом.

Нагадаємо, військові КНДР  близько 40 разів вистрілили у свого товариша, який вперше за понад 30 років вирішив прорватися у Південну Корею.

Відео втечі північнокорейського солдата в Південну Корею через так звану зону безпеки опублікували в інтернеті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.