Трамп застеріг КНДР: не випробовуйте нас

Середа, 8 листопада 2017, 08:52

Президент США Дональд Трамп зробив пряме і персональне попередження лідеру КНДР Кім Чен Ину щодо ескалації відносин з США.

Про це повідомляє CNN.

"Зброя, яку ви маєте, не робить вашу країну безпечнішою, вона піддає ваш режим серйозній небезпеці. Кожен крок, який ви робите на цьому темному шляху, збільшує небезпеку", - заявив Трамп під час зустрічі в Національних зборах Південної Кореї в Сеулі.

"Північна Корея - це не рай, який передбачив ваш дід. Це пекло, яке ніхто не заслуговує", – додав він звертаючись до Кім Чен Ина.

Президент США закликав усі країни об'єднатися для блокади КНДР.

"Я сподіваюся, що я говорю не лише від імені наших країн (США та Південної Кореї), але від імені усіх цивілізованих країн, коли я повідомляю Північній Кореї: не недооцінюйте нас. Не випробовуйте нас", – сказав Трамп.

Як відомо, Трамп зараз перебуває у 12-денному турне азійськими країнами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.