Сирійська опозиція заявляє, що уряд Асада перешкоджає мирним переговорам

Вівторок, 12 грудня 2017, 17:27
Версія для друку Коментарі

Сирійська опозиція заявляє, що урядова делегація у Женеві відмовляється вести переговори з ними безпосередньо й наполягає лише на обговоренні проблем тероризму.

Про це повідомляє The Associated Press.

Представник опозиції Яхья Аль-Аріді повідомив, що делегація Дамаска заявила посланнику ООН Стеффану де Містурі, що не буде вести прямі переговори з опозицією, що у свою чергу ускладнює восьмий раунд непрямих переговорів, спрямованих на припинення війни у Сирії.

Наразі немає відповіді від сирійської урядової команди у Швейцарії, яка знову зустрілася з посланником ООН у вівторок.

Як відомо, сирійська опозиція та урядова делегація повернулися до Женеви після короткої перерви у черговому раунді переговорів, які Де Містура веде вже з початку 2016 року.

Урядова делегація виступає проти заяв опозиції про те, що для президента країни Башара Асада не повинно бути місця у майбутньому перехідному періоді.

Нагадаємо, проект фінальної заяви сирійської опозиції за підсумками зустрічі в Ер-Ріяді вимагає відставки президента країни Башара Асада на початку будь-якого перехідного періоду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter