У Німеччині висунули звинувачення солдату, який хотів вбити главу Мін'юсту

Вівторок, 12 грудня 2017, 19:58
Версія для друку Коментарі

Німецького солдата звинуватили у змові, метою якої було вбивство високопоставлених політиків через їхню підтримку біженців.

Про це повідомляє The Associated Press.

Офіцер Франко Ганс А. був арештований в квітні цього року у справі, яка шокувала німців та викликала дебати про глибину ультраправого радикалізму серед військових Бундесверу.

"На ґрунті націоналізму він планував здійснити напад у невідомий час на високопоставлених політиків і громадських діячів, які борються за те, що обвинувачений вважає особливо дружньою політикою до біженців", - йдеться у заяві федеральної прокуратури.

"Він хотів, щоб люди повірили, що його напади пов'язані з радикальним ісламістським тероризмом, який чинить хтось, хто отримав притулок", - зазначили у прокуратурі.

У заяві не сказано, чи заперечує солдат звинувачення, висунуті проти нього.

Повідомляється, що серед цілей підозрюваного були міністр юстиції Хайко Маас, високопоставлений соціал-демократ, політик від "Зелених" Клаудія Рот, а також правозахисники й журналісти.

Прокурори підозрюють, що Франко Ганс А., разом з двома спільниками, хотів залучити біженців до своєї запланованої атаки, видаючи себе за особу, яка шукає притулку.

У прокуратурі також повідомили, що підозрюваний, який служив з армійським батальйоном, дислокованих у Франції, використав фальшиві документи, щоб зареєструватися в якості сирійського біженця та переїхав в притулок для мігрантів в Баварії, хоча він взагалі не говорить арабською.

Нагадаємо, німецька військова контррозвідка (MAD) з 2008 року класифікувала близько 200 солдатів Бундесверу як правих екстремістів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter