У британському виданні замінили Молдову Придністров'ям на карті Європи

фото
Субота, 16 грудня 2017, 12:14

Британський сайт indy100.com, який належить медіа-компанії Independent News & Media, в одному зі своїх матеріалів на карті Європи замість Молдови вказав Придністров'я.

Помилка була допущена у матеріалі  під назвою "Мізогінічна карта світу".

Карта була зроблена для ілюстрації результатів досліджень щодо ставлення чоловіків до жінок у різних країнах світу. Результати засвідчили, що кожен п'ятий чоловік у світі вважає себе вищим за жінок у суспільних відношеннях.

натисніть для збільшення

На карті замість Молдови вказана англійська назва Transnistria (Придністров'я). Придністров'я – це лише частина території Молдови, яка з 1992 року, внаслідок Придністровського конфлікту, контролюється самопроголошеною невизнаною Придністровською Молдавською Республікою.

Слід зазначити, що кордони України на карті позначені правильно, разом з анексованим Росією Кримом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.