У Празі лідери правих партій Європи проводять конференцію на тлі протестів

Субота, 16 грудня 2017, 15:19

Лідери правих партій Європи, включаючи Марін Ле Пен та Гірта Вілдерса, в суботу зустрінуться на  конференції в Празі, яка проходить за суворих заходів безпеки через протести.

Про це повідомляє The Local.

Партії, які об’єдналися в Європарламенті у групу "Європа націй і свободи" (ENF), сповідують антимігрантську та євроскептичну ідеологію. Вона заявили, що на конференції планують зосередити увагу на співпраці в Європі, але за межами структур ЄС.

Крім Ле Пен та Вілдерса, на зустрічі присутні Лоренцо Фонтана з італійської "Ліги Півночі", Георг Майєр з австрійської Партії свободи, яка сьогодні увійшла до правлячої колаіції.

Організатори також зазначили, що серед спікерів – бельгієць Героль Аннеманс, поляк Міхал Марусик, Маркус Претцелл з "Альтернативи для Німеччини" (AfD) та Дженіс Аткінсон, колишній член британської UKIP.

Увечері в п'ятницю в Празі відбулася демонстрація проти європейських антиміграційних партій і рухів. Організатори протесту принесли з собою плакати з гаслами, спрямованими проти расизму, націоналізму і ксенофобії.

Учасники демонстрації заявили про незгоду з антиімміграційною політикою, яку в Чехії, наприклад, активно просуває рух Томіо Окамури "Свобода і пряма демократія" (SPD).

Чеська поліція в суботу посилила безпеку у Празі, сьогодні очкуються нові протести.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua