Німеччина побудує в Марокко два притулки для неповнолітніх біженців

Неділя, 24 грудня 2017, 10:57
Версія для друку Коментарі

Уряд Німеччини планує побудувати в Марокко два притулки для неповнолітніх біженців, до яких в тому числі візьмуть мігрантів-марокканців з Німеччини.

Про це повідомляє DW.

Планується, що в цих установах мігранти зможуть "отримати притулок, соціально-педагогічний догляд, доступ до освітніх послуг та подальшу підтримку". На даний момент заплановане спорудження двох пілотних установ на 100 місць, куди зможуть потрапити як місцеві підлітки не старше 18 років, так і марокканці, яких вишлють з Німеччини, в тому числі - малолітні злочинці.

Відзначається, що в 2017 році Німеччина відмовлялася висилати на батьківщину неповнолітніх біженців, які прибули в країну без батьків, однак в наступному році це може змінитися.

За перші 6 місяців 2017 року Німеччина розглянула більше заявок на надання притулку, ніж всі інші країни Євросоюзу разом узяті: 357 тисяч заявок проти 200 тисяч у інших країнах ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter