Президент Чехії Земан порушив обіцянку не проводити передвиборчу кампанію

фото
Вівторок, 5 грудня 2017, 15:59

Президент Чехії Мілош Земан порушив обіцянку не проводити агітаційну кампанію перед виборами президента, які відбудуться на початку наступного року.

Як повідомляє чеське видання Aktualne, білборди з фотографіями і салоганами на підтримку Земана знову з’явились вихідними на вулицях чеських міст.

 

Повідомляється, що замовником виступила асоціація "Друзі Мілоша Земана", яка своєю метою визначила популяризувати погляди Мілоша Земана в Чехії. Її очолюють близькі соратники Земана - глава президентської канцелярії Вратіслав Минар та глава некомерційної культурної організації "Секція джазу" Карел Срп.

Утім, коли видання звернулось за коментарем до глави президентської канцелярії Минар, він не відповідав на дзвінки та смс. Прес-секретар Мілоша Земана Іржі Овчачек повідомив, що "все буде включено у вартість, закон буде суворо дотримано".

Як наголошує видання, Земан обіцяв, що не проводитиме власної піар-кампанії, але замість нього це зробили інші люди. Підприємець Ярослав Трешняк оплатив друк та поширення чотирьохсторінкових листівок на підтримку президента.

 

Крім того, кілька тижнів тому у Чехії з'явились білборди із замаскованою передвиборчою рекламою, на яких популяризувалась нова книга Земана. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.