Могеріні нагадала про роль громадянського суспільства України у боротьбі з корупцією

П'ятниця, 8 грудня 2017, 16:53

Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявляє, що боротьба з корупцією є основою для проведення реформ в Україні та важливу роль тут відіграє громадянське суспільство.

Про це вона заявила під час спільної з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом прес-конференції в п'ятницю в Брюсселі, передає "Інтерфакс-Україна".

"Боротьба з корупцією є підставою для всіх реформ, багато було досягнуто в цій сфері, але все ще залишаються певні політичні умови в боротьбі з корупцією, які все ще мають бути виконані. Я знаю, наскільки особисто прем'єр-міністр є відданим цій боротьбі", - сказала вона.

Могеріні зазначила, що Україна, за підтримки міжнародних партнерів, створила нові антикорупційні інститути.

"Ми вже закликали українську владу посилити їх старання для забезпечення незалежності операційної можливості та повної ефективності національних антикорупційних інституцій", - сказала вона.

Могеріні відзначила роль громадянського суспільства в питанні проведення реформ, а особливо в боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, умовою виділення Європейським союзом нової макрофінансової допомоги Україні буде необхідність створення антикорупційного суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.