Посол США: НАБУ діє відповідно до українського законодавства

Вівторок, 16 січня 2018, 20:54

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) діє у відповідності з українським законодавством.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна сказала посол США в Україні Марі Йованович, коментуючи звинувачення на адресу співробітників НАБУ в провокації хабарів.

"Наскільки я можу судити, НАБУ діє у відповідності з українським законодавством. Звичайно, всі українські правоохоронні органи, включаючи НАБУ, повинні дотримуватися українського законодавства", - сказала посол.

Коментуючи кримінальні справи, які взаємно почали один проти одного керівники Генеральної прокуратури і Національного антикорупційного бюро, Марі Йованович зазначила, що між правоохоронними органами іноді трапляються незгоди і суперечки з приводу, наприклад, юрисдикції.

 "Це не дивно. Важливо, щоб такі розбіжності в підходах опрацьовувалися колегіально, професійно і сприяли утвердженню репутації України як країни, яка серйозно ставиться до завдання боротьби з корупцією. Це важливо для міжнародних партнерів України, але більш ключовим є те, чи є впевненість українського народу в НАБУ, Генеральній прокуратурі та інших правоохоронних органах.

Адже боротьба з корупцією - це те, за що люди боролися в ході Революції гідності. І, виходячи з мого особистого спілкування з людьми, і з даних соціологічних опитувань, - це ті питання, вирішення яких вони досі чекають", - підкреслила посол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.