У Норвегії засудили чоловіка, який кидав сніжки у поліцейських

Середа, 17 січня 2018, 18:21

У Норвегії чоловіка, який кидав сніжки у поліцейських та кусався, засудили до 30 днів ув’язнення.

Про це повідомляє The Local.

Справа стосується інциденту у квітні 2017 року, коли поліцейські відреагували на повідомлення про безлади під час молодіжної вечірки. Учасників вечірки декілька разів просили вийти з дому, але вони кидали у поліцейських каміння, горшки з вазонами і сніжки.

Семеро осіб були заарештовані на вечірці, яку описують як "повністю неконтрольовану". 21-річний чоловік був звинувачений у насильстві проти офіцерів та у тому, що кидав сніжки і кусав поліцейського під час інциденту.

Обвинувачений зі свого боку заявив, що не пам'ятає послідовності подій того дня. "Те, що сталося, - це не те, що я зазвичай роблю. У мене не було наміру завдати комусь шкоди, а тільки відкараскатися від поліції", - сказав він на судовому засіданні.

Видання відзначає, що про подібні інциденти під час сильних снігопадів в Осло цього тижня не повідомлялося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?