У Туреччині затримали більше 300 осіб за критику військової операції в Сирії

Понеділок, 29 січня 2018, 13:33

У Туреччині затримали більше 300 людей за пости у соцмережах з критикою турецької військової операції у Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

Турецька влада раніше попередила, що переслідуватиме тих, хто критикує чи викривлює інформацію про операцію в Сирії.

У понеділок МВС Туреччини відзвітувало, що протягом останніх десяти днів загалом було затримано 311 осіб за "поширення терористичної пропаганди". Серед затриманих політики, журналісти і активісти.

Як відомо, Туреччина 21 січня розпочала на півночі Сирії наземну операцію "Оливкова гілка". Турецькі війська перетнули кордон Сирії та разом з бійцями союзної "Вільної сирійської армії" (FSA) вступили в бойові зіткнення із курдськими "Загонами народної самооборони" (YPG), що належать до коаліції "Демократичних сил Сирії" (SDF).

Анкара називає YPG "терористами", вважаючи їх сирійським відгалуженням забороненої у Туреччині PKK. Втім, курдські бійці активно співпрацювали зі Сполученими Штатами Америки в боротьбі проти терористичного угруповання "Ісламська держава" у Сирії.

Військову операцію широко підтримали в основному проурядові засоби масової інформації Туреччини та більшість політичних партій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?