У Франції затримали 4 осіб у справі про напад на редакцію Charlie Hebdo - ЗМІ

Середа, 31 січня 2018, 08:31

Чотири людини взяті під варту у Франції у справі про напад на редакцію газети Charlie Hebdo і магазин єврейських продуктів Hyper-Cacher в 2015 році.

Про це повідомляє AFP з посиланням на судові джерела.

Четверо чоловіків у віці від 30 до 36 років були затримані в понеділок і вівторок "для з'ясування ролі, яку вони могли зіграти в постачанні зброї" виконавцям нападів.

Напад на редакцію Charlie Hebdo 7 січня 2015 року здійснили брати Саїд і Шериф Куаші, вони вбили 12 людей. Нападників ліквідували співробітники поліції під час спецоперації.

Після цього їх спільник Амеді Кулібалі спочатку застрелив співробітницю поліції на південній околиці Парижа, а потім захопив заручників у магазині Hyper-Cacher, в ході нападу він застрелив ще чотирьох осіб. Під час штурму він був убитий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...